Sport Defenition Peanut Butter Smooth 1 kg

  45,45 zł
  Gładkie masło orzechowe
  Arome
  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  DEFINICJA SPORT masło orzechowe THATS Gładka - 1000G jest masło orzechowe wysokiej jakości, arachidowy w oparciu o 100%, które są objęte mechaniczne mielenie do pożądanego gładkiego struktury. Każda porcja dostarcza stałej dawki zdrowe tłuszcze, białka roślinne (około 30%) i minerały bez prawidłowego działania i funkcji całego organizmu nie będzie możliwe. Dodatkową zaletą jest niski indeks glikemiczny każdej porcji. Orzeszki ziemne są dobrym źródłem witamin i minerałów:
  - witaminy z grupy B (które biorą udział w procesach energetycznych zachodzących w organizmie, określenie metabolizmu prawo protein, węglowodanów i lipidów) - magnez (pomaga utrzymać równowagę elektrolitową określić prawidłowy przebieg przemiany materii, promowanie właściwego funkcjonowania układu nerwowego, mięśni)
  - cynk (bardzo ważne mineralny, który ma działanie z wielu ścianek, które przyczyniają się do syntezy DNA, uczestniczy w ramach podziału komórkowego w metabolizmie energii w organizmie, przyczyniają się do otrzymania prawidłowego białka i pomaga utrzymać płodność i funkcji rozrodczych).
  - Mangan (chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, wspiera prawidłowej tkance jest zaangażowany w metabolizm).
  100686
  2019-06-12

  Reviews (0)