OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin 90 tabletki
  • OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin 90 tabletki

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin 90 tabletki

35,00 zł

Marka: Ostrovit

ZROBIONE W EU

Ilość
Obecnie brak na stanie

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin to odżywka uzupełniająca codzienną dietę w glukozaminę, MSM i chondroitynę - trzy znane i skuteczne składniki, których zadaniem jest utrzymanie stawów w dobrej kondycji.

Zawiera 3 wydajne składniki

90 tabletek w opakowaniu

1 porcja = 2 tabletki

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroityna

Glukozamina to substancja budująca związki występujące w chrząstce stawowej. W okresach wzmożonej aktywności fizycznej organizm wytwarza mniej glukozaminy, niż potrzebuje. Brak tej substancji powoduje, że stawy nie dozują prawidłowo swoich funkcji. Dostarczenie organizmowi odpowiedniego źródła glukozaminy wspomaga chrząstkę stawową.

MSM lub metylosulfonylometan to organiczny związek siarki. Podobnie jak glukozamina jest często zalecana przy problemach ze stawami. Ponadto siarka bierze również udział w syntezie kolagenu i keratyny. Substancje te są potrzebne, aby włosy, skóra i paznokcie były mocne i zdrowe.

Chondroityna to związek chemiczny należący do mukopolisacharydów. Składa się z kwasu glukuronowego i N-acetylogalaktozaminy. Substancja ta jest endogenna i dlatego jest wytwarzana przez nasz organizm. Głównym miejscem jego pojawienia się jest chrząstka stawowa. Najbardziej skuteczna jest chondroityna w postaci siarczanu. Ta zależność jest bardzo ważna, ponieważ bierze udział w eliminowaniu wrażenia tarcia między powierzchniami stawów. Dodatkowo chondroityna w naturalny sposób wspomaga produkcję mazi stawowej, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawów. OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin jest szczególnie polecany osobom starszym, a także sportowcom borykającym się z kontuzjami.

Właściwości OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin

Pomaga wzmocnić stawy, ścięgna, chrząstki i więzadła

Przyczynia się do regeneracji po kontuzji

Codzienna ochrona stawów

Odpowiedni dla osób starszych i sportowców.

Pomaga poprawić stan włosów, paznokci i skóry

Skład odżywczy:

Na porcję zawiera 2 kapsułki
Siarczan glukozaminy 1000 mg
metylosulfonylometan 600 mg
Siarczan chondroityny 400 mg

1438
2020-06-09
Nowy produkt

Reviews (0)

Related products