Kaged Muscle Ferodrox 60 Kapsułki Warzywne
  • Kaged Muscle Ferodrox 60 Kapsułki Warzywne

Kaged Muscle Ferodrox 60 Kapsułki Warzywne

216,36 zł
Służąc 2 kapsułki dziennie, całkowita porcji 30.
Marka: Kaged Muscle
Made in USA
Muscle Kaged 60 kaps Ferodrox
Ilość
Obecnie brak na stanie

Muscle Kaged Ferodrox to suplement dla każdego, kto chce dodać rozmiar, aby zwiększyć moc i wydajność, aby stracić tłuszcz i wysoki popęd płciowy. Problem polega na tym, że poziom męskość może wahać się zarówno ze względu na wiek, stres, dieta, lub po prostu z powodu intensywnych protokołów treningowych.
Może to być prawie niemożliwe, aby zdobyć władzę nad tymi wahaniami z większością innych suplementów. Astefel jak Kaged mięśni i ma na celu utworzenie całościowego matrycy, ale skuteczne, że poprzedzać powyższego. Ponad dwa lata spędził w laboratorium, by odkryć jedne z najsilniejszych naturalnych składników, łącząc sześć składników sformułować rewolucjonistę ostatecznie macierz gotowy, aby zmienić tę kategorię.
Ferodroxs odkrył przełom w branży, aby pomóc utrzymać prawidłowy poziom męskości w zdrowiu, każdy składnik został starannie dobrany i są wliczone w bardzo precyzyjny, aby osiągnąć niespotykane efekty. W przeciwieństwie do wielu innych suplementów na rynku, formuła Ferodrox jest w pełni ujawnione, więc wiesz dokładnie, ile każdego składnika otrzymanej Zespół badawczy ma za zadanie osiągnięcie najwyższej jakości składniki są zastrzeżone i obsługiwane prawdziwa nauka, bez kosztów przedawnienia. Ferodrox silny matryca ma sześć składników naukowo udowodnione przełożonego do powielenia rezultatele.LJ100 Tongkat Ali lub Eurycoma longifolia, ekstrakt Eurycoma longifolia opiera się wyłącznie na nauce, znormalizowane zawierać nie mniej niż 22% „euripeptide bioaktywny” i 40% glicozaponine. „Eurypeptidele” bioaktywna pochodzący z korzenia rośliny. Co odkryte i zbadane we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT), wykazano, opatentowany LJ100 Eurycoma efekty proandrogenice. Każda porcja dostarcza silny 200mg Ferodrox LJ100 Tongkat Ali zachęcania korzystny bilans kontrolując poziom kortyzolu i wspierania Raportuj nilelului męskości szczyt w kortyzolu w normalnym zakresie. poziom kortyzolu w odpowiedzi na zwiększenie częstotliwości szkoleń, intensywny poziom stresu, a tym bardziej można zwiększyć lub zmniejszyć poziom kortyzolu, tym bardziej, szybszy powrót do zdrowia. LJ100 Tongkat Ali jest jedynym klinicznie udowodnione, aby utrzymać poziom męskości w normalnym zdrowia. Ten potężny opatentowany składnik jest wspierany przez 13 badań na ludziach i wykazał skuteczność i bezpieczeństwo. Tongkat Ali korzeń wykonany z tropikalnych lasów deszczowych w Malezji jest produkowany przy użyciu opatentowanej technologii ekstrakcji.
KSM-66 Ashwagandha. Ekstrakt z KSM-66 z korzenia Ashwagandha (Withania somnifera) działa synergicznie, aby pomóc wzmocnić silne efekty LJ100 w utrzymaniu prawidłowego poziomu kortyzolu w zakresie Zdrowia. Ferodrox wzór zapewnia ściśle określonej ilości 600 mg Ashwagandha KSM-66, obniżenie poziomu kortyzolu w surowicy krwi.
Badania wykazały również, że uzupełnianie o 600 mg na dobę Ashwagandha KSM-66 powoduje zwiększenie masy i siły mięśni maculinitatea zmniejsza ciśnienie w organizmie i zwiększenie oporu.
KSM-66 jest najbardziej wydajny i czystość 100% certyfikat organiczny ekstrakt Ashwagandha korzenia świecie. Jest to technologia opatentowana pochodzi od alkoholu, bez rozpuszczalnika, techniki ekstrakcji wody, co prowadzi do bardzo stężonego ekstraktu pełnego widma, co prowadzi do równowagi pomiędzy naturalnych składników roślin. W rzeczywistości KSM-66 ma najwyższy procent substancji naturalnych występujących tylko z ekstraktów głównych dostępnych na rynku, o stężeniu większym niż 5%, przy pomiarze poprzez HPLC z niewielkim poziomem niepożądanego kwasu pni.
Krawędź ta składnik opatentowany premia jest obsługiwany przez najbardziej kompleksowy zestaw badań naukowych i klinicznych dowolnego Ashwagandha dostępny, cementowanie naszą decyzję o włączeniu go we wzorze Ferodrox.
Ekstrakt ashwagandha wyekstrahowano z korzeni i nie dodaje się do składników liści.
Badania naukowe opublikowane w czasopismach naukowych wiarygodnych Peer recenzowane, akademickich i specjalistycznych, takich jak te indeksowane w PubMed.
Duża liczba badań opublikowanych na wyciągu Ashwagandha przeprowadzono na populacji normalnych zdrowych.
Stężenie Aaferina jest znikomy.
ashwagandha wyciąg jest wyciągiem z pełnego widma.
Cuanolanid zawartość jest wysoka i jej ocenie za ważne i akceptowalne, w stanie określić obecność i ilość aktywnej cząsteczki, na przykład, przez zwalidowaną metodą HPLC.
PrimaVie Shilajit jest oczyszczoną i oczyszczono klinicznie zawierający dibenzo-A-pironu (DBP) cromoproteine ​​DBP (DCP), kwas fulwowych, a ponad 40 różnych minerałów. Silny związek organiczno-mineralnym otrzymuje się skał osadowych w Himalajów na wysokości między 1000 a 5000 metrów. Shilajit jest ważnym ayurvedicului lekarstwo i był używany przez ponad 3000 lat jako odmładzającym i adaptogen w różnych warunkach. Wspólnie shilajitul tylko Ashwagandha jest potężną kombinację. Z historycznego punktu widzenia, kombinacja był powszechnie stosowany jako skuteczny suplement do zwiększenia poziomu energii oraz poprawę libido i ogólny stan zdrowia. Ferodrox Shilajit zawiera 200 mg oczyszczonego PrimaVie pomóc KSM-66 efektów wzmocnienia i LJ100 Tongkat Ali ashwagandha silne działanie synergistyczne. Shilajit PrimaVie oczyszczony ekstrakt wytwarza się przy użyciu technologii, bez obróbki chemicznej wody w celu usunięcia zanieczyszczeń i zwiększyć siłę. Ponadto, własność PrimaVie ulega szkodliwe dla usunięcia metali ciężkich i jest zgodna z tłuszczem i 65 twierdzenia.
Cynk jest jednym z 24 podstawowych minerałów; odgrywa kluczową rolę w enzymy, funkcji układu odpornościowego i syntezy białek. Przeciętny człowiek potrzebuje około 10-15mg cynku dziennie, aby wspierać podstawowe funkcje endokrynologiczne. W rzeczywistości, równoważenie niedoborów mikroelementów jest kluczowym czynnikiem w utrzymaniu poziomu męskości w normalnym zakresie zdrowego. Jednak korzyści z tego ważnego mineralnych jest zależna od ilości cynku wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. Cynku jest stosowany we wzorze Ferodrox bardzo chłonne i opatentowane forma cynku. L OptiZinc że organicznie związana metioniny cynku ma dowodów naukowych i znacznie wyższe poziomy w osoczu w porównaniu z innymi formami cynku.
3,3 - wym jest silnym Diindolimetanul fitochemiczne lub pochodzące z warzyw krzyżowych jak kapusta, brokuły czy kalafior. Wzór Ferdrox zawierająca 120 mg postaci ultraczystej, biologicznie DIM. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie wzory używając DIM jest skuteczny, ponieważ źródeł lub metod dostarczania. Niektóre firmy użyciu dim źródła niższej jakości surowców zawierających benzen, toksyczny związek chemiczny, który jest znanym czynnikiem rakotwórczym na wysokim poziomie. DIM stosowane Ferodrox dokładnie przetestowane i stwierdzono, że bez benzenu.
Ferodrox zawiera 10 mg Bioperine®, a ekstrakt pieprzu czarnego i 95% oczyszczonej piperyny, który działa synergistycznie z dim DIM pomagają zwiększyć absorpcję. Piperyna Bioperyna to jedyny suplement, który został poddany rygorystycznej oceny klinicznych w celu sprawdzenia bezpieczeństwa i skuteczności oraz uzyskał status patentowego.
Sześć wysokiej jakości składniki, które działają synergistycznie, aby włączyć do maszyny budowlanej mięśni niepowstrzymaną naukowcy stworzyli Kaged Muscle roślinne kapsułki o opóźnionym uwalnianiu. Składniki we wzorze Ferodrox zacząć nosić w systemie i pomaga zwiększyć wielkość i siła zyski z niemal dowolnym kątem można sobie wyobrazić.
Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
Nutrition Facts:
Kaged poglądy opinie fakty ferodrox mięśni
233053

Reviews (0)

Related products