USP Labs Jack3d 248 gramy 48 porcja
  • USP Labs Jack3d 248 gramy 48 porcja

USP Labs Jack3d 248 gramy 48 porcja

103,64 zł

4,8 grama Cup, obsługujących 45 - 48.
marka: USP Labs
Made in USA
USP Labs Jack3d 248 g Serv widoki cena Rumunia 48 opinii

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

Jack3d jest jednym z najbardziej znanych Pre Workout, która ma jeden cel, aby pomóc zdominowane siłownię.
Składniki Jack3d:
(! I bezwodny monohydrat BioCREs) -Creatina
L-cytruliny
-Carnosyns beta alaniny zastrzeżony wersja beta-aminokwasów, beta-alaniny. Składnik ten może powodować pieczenie skóry w niektórych użytkowników, który znika po kilku minutach.
- kofeina jest zawarty w 135 mg na filiżankę. W związku z tym maksymalna wielkość służy dwie filiżanki kofeiny wynosi 270 mg.
Pinus pinaster, znany również jako sosnowego lub terminalu morskiego, pochodzi z regionu śródziemnomorskiego.
Jack3d jest dostępny w siedmiu niezwykłych smaków - Fruit punch, arbuz, Niebieski malina, ananas, Dragonberry, różowa lemoniada i New Mango Margarita!
Każda butelka jest zapakowany w 45 filiżanek. Z maksimum podpowiedź obsługującej dwie filiżanki (upewnij się zacząć 1 kubka i zwiększać tylko jeśli to konieczne), każde pudełko zapewni ogromną wartość - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Jack3d zostanie podjęta tylko w dni treningowe ,
INSTRUKCJA Anda ZASTOSOWANIE: Mix 1 filiżanka ultra-stężony roztwór (5,5 g) za pomocą 120 ml zimnej wody, zużywają 30-45 minut przed trening oporowy. Czy ten pierwszy trzy zastosowania produktu. Począwszy od 4 do użytkownika, jeżeli jest to konieczne, może być wzrasta z pół szklanki porcję (2,75 g), aż do sumy dwóch filiżanek pełnych stopniowo. Jeść co najmniej 3,7 l płynu dziennie dla mężczyzn i 2,7 I ciekłego dziennie dla kobiet.
Ostrzeżenie: Nie stosować w połączeniu z kofeiną lub używek z innych źródeł. Nie stosować w ekstremalnych ciepła. Nie mieszać z alkoholem. Kobiety w ciąży lub karmiące nie powinny stosować tego produktu. Produkt ten jest przeznaczony do użytku tylko przez zdrowych dorosłych w wieku 18 lat lub więcej. Przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki na receptę lub antykoncepcyjne lub masz jakiekolwiek warunki bazowe, w tym, ale nie ograniczając się do wysokiego ciśnienia krwi lub niskie arytmia serca, udaru mózgu, serca, wątroby, choroby nerek lub tarczycy, zaburzenia napadowego, choroby psychiczne, cukrzyca trudności w oddawaniu moczu z powodu przerostu prostaty lub jeśli używasz inhibitor monoaminooksydazy (MAO) lub jakiegokolwiek innego leku. Nie stosować, jeśli pacjent przyjmuje leki na zaburzenia erekcji. Nie należy przyjmować dodatkowej azotan w postaci leków lub suplementów diety z tym produktem. Produkt zawiera kofeinę i nie powinien być przyjmowany przez osoby, które chcą, aby wyeliminować ten składnik z diety. Przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem. Przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią skutki uboczne tego produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt zawiera kofeinę i nie powinien być przyjmowany przez osoby, które chcą, aby wyeliminować ten składnik z diety. Przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem. Przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią skutki uboczne tego produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt zawiera kofeinę i nie powinien być przyjmowany przez osoby, które chcą, aby wyeliminować ten składnik z diety. Przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem. Przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią skutki uboczne tego produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

100752
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
7442913960959

Reviews (0)

Related products