Universal Nutrition Animal Pump Pro 20 porcje

129,00 zł

Marka: Universal Nutrition

Made in USA

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

Uniwersalna formuła Animal Pump Pro został zaprojektowany przez John Jewett IFBB Pr synergii składników stosować skuteczną dawkę, aby zmaksymalizować wydajność pompowania i ostrość w siłowni. Stworzyliśmy Animal Pump Pro za darmo również zachęta dla tych wrażliwych na kofeinę, ale nadal chcą wszystko spektaklu, odzysku i koncentracji korzyści z poprzedniego treningu. Spójrz na składniki, które będą miały swój trening na wyższy poziom:

Mieszanka zwiększyć objętość i pompowania:

Cytruliny : oznacza aminokwas, a bardziej skutecznym sposobem zwiększania L-argininy w osoczu, niż podjęcie L-argininy się, co znacznie zwiększa poziom tlenku azotu NO. Poprzez poprawę przepływu krwi do mięśni pracy, można zmniejszyć zmęczenie, cytrulinę zwiększenie wydajności pracy i wytrzymałości.

Nitrosigina: Związek opatentowany składającej się z argininy krzemianu inozytol połączone. Nitrosigina może zwiększyć wytwarzanie tlenku azotu przez 5 razy bardziej skuteczna niż arginina może zmniejszyć markerów uszkodzenia mięśnia w treningu mięśni i produktu metabolizmu mogą być usunięte. Krzemu, który jest składnikiem Nitrosiginei udowodnione w celu zwiększenia wytrzymałości i elastyczności ścian tętnic, co prowadzi do poprawy przepływu krwi i układu krążenia.

Hydromax : opatentowany postać wysoce skoncentrowane glicerolu, który może zwiększyć wytrzymałość podczas ćwiczeń zapobiega obniżoną odpornością. Wysoce osmotyczne i zwiększyć całkowitą objętość wody przesycony komórek mięśniowych, promując komórek inflacyjnych pompowania. Poprawi to pełnię mięśni i ukrwienie. Gliceryna może również odgrywać rolę w termoregulacji podczas wysokich temperatur.

Kreatyna : sprawdzona pomoc ergogenic szkolenie Badania wykazały wytrzymałość. Kreatyny stanowi źródło fosforanu do wytwarzania ATP, poprawa wytrzymałości, wytrzymałość i przyrost masy mięśniowej. Również osmotycznie aktywny związek z możliwością wyciągnięcia wody do mięśni zwiększa się z kolei efekt pompowania obrzmienie komórek.

Energia i Focus Mieszanka :

Alfa-GPC : zdolność do przekraczania bariery krew-mózg i zapewniają cholinę, co może sprzyjać tworzeniu acetylocholiny. Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem udział w funkcji neuronów i skurczu mięśni. Poprzez zwiększanie poziomu acetylocholiny jest poprawa funkcji poznawczej, koncentracji i zdolności do wytwarzania skurcze mięśni silniejsza.

Huperzine a : acetilcolinestersaza inhibitora. Jest to związek, który cholinergicznych zapobiega degradacji acetylocholiny w mózgu. Zapobiegając rozkład acetylocholiny Huperzyna A można zwiększyć motywację, stężenie i konkretnego zadania.

L-tyrozyna: aminokwas stosowany do wytwarzania noradrenaliny i dopaminy. L-tyrozyna, dostarczać surowiec do tych katecholamin, co ma pozytywny wpływ na zapobieganie poznawczych podczas ostrego stresu, a także, co jest doświadczane podczas sesji treningowej.

elektrolity:

Sól morska: chlorek sodu, kluczowym elementem dla uwodnienia sportowca. Sód jest głównym elektrolitem w płynie zewnątrzkomórkowym i odgrywa ważną rolę w trawieniu, funkcji poznawczych i skurczu mięśni. Nawet 2% utrata płynu może spowodować zmniejszenie wydolności fizycznej, więc nawodnienie jest jednym z kluczy do najlepszej możliwej szkolenia.

Informacja żywieniowa:

Porcja: Dwie filiżanki (19,01 g, 22 g),
brama 20
kalorie 15
Zawartość węglowodanów 4 g
sód 170 mg
potas 100 mg
Wolumizujących skomplikowane i pompowania
monohydrat 5000 mg
cytruliny 4000 mg
Gliceryna 65% proszku (w postaci Hydromax) 3000 mg
Arginina stabilizowany krzemian inozytolu (jak nitrosigina) 1500 mg
energia matryca i ostrości
L-tyrozyna 2000 mg
L-Alpha Glicerilfosforilcolina 600 mg
(Alpha GPC 50% proszku
huperzine a 100MC
(Z Huperzia Serrata Extract (pełna trawa))
elektrolity 400 mg
sól morska
101197

Specyficzne kody

EAN13
039442042071

Reviews (0)

Related products