Pre Kaged Pre-Workout 636 gramy
  • Pre Kaged Pre-Workout 636 gramy

Pre Kaged Pre-Workout 636 gramy

131,82 zł

Kubek 31,9 g porcje 20 g cukru 1, 30 mg niacyny, witaminy B6, witaminy B12, L-cytruliny 6,5 g, 3,5 g BCAA, 3 g L-leucyny, 1,5 g chlorowodorku kreatyny, tauryny 2 g.
Marka Muscle Kaged
Made in USA
Pre-Workout Pre Kaged 636 gramów

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

Pre Kaged który ma jedną z najbardziej niezwykłych wykazie składników, które widzieliśmy w preworkout. Jest to nie tylko bogaty w kofeinę, ale także zawiera proszek roślinny. Kubek zawiera 15 kalorii i ogromną ilość składników, jeden z największych widzieliśmy w produkcie przed treningiem. Wszystkie są podzielone na sześć kategorii:
- Neuro-Focus Matrix zawiera kofeinę - 274 miligramów, czyli nieco więcej niż znajdziesz w 2,5 filiżanek kawy - plus tauryna (2g) i 1,85 g tyrozyny z dwóch źródeł.
- Pro pompy jest cytrulina (6,5 g) i kwercetyny (200 mg).
- Matryca paliwa mięśni jest Mieszaninę 3,5 g aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, izoleucyny, leucyny i waliny, i następna sekcja ma anaboliczne czynne oraz 3 g leucyny. (Oznacza to, 4,75 g leucyny razem).
Następnie wytrzymałość matrycy i mocy 1,6 g beta-alanina, betaina, 2 g kreatyny, 1,5 g HCI.
W końcu, jest mieszanina wody z orzecha kokosowego 500 mg oraz mieszaninę 100 mg Verdet zwanych o widma, która zawiera dziesiątki zioła, warzywa, koncentraty tym szpinak, brokuły, kurkuma i oregano.
Inne składniki obejmują kilka witamin B i mieszaniny środków zapobiegających zbrylaniu, i smaków. Warto zwrócić uwagę, że chociaż sukralozę sztucznych słodzików, bez sztucznych barwników i aromatów. Należy pamiętać, że zawierają kokosa.
Istnieje wiele składników:
- Moc: kofeina, kreatyna i betaina, są wszystkie dodatki, które mogą poprawić wytrzymałość.
- Przepływ krwi: Cytrulina ma najsilniejszy związek z przepływem krwi i krążenie.
- Odporność: beta-alaniny i BCAA mają powiązania do oporu.
- Ostrość: tauryna, tyrozyna i BCAA są związane z poprawą ostrości.
- Przeciwutleniacze: kwercetyna i zielony mieszaninę pożywienie to silne przeciwutleniacze, dzięki czemu można zmniejszyć uszkodzenia komórek i może zwiększać komórkowej zużycia tlenu.
- Odżywianie: Są witaminy B produkt, ale warto zauważyć, że chociaż związane z produkcją energii, będą prawdopodobnie działają tylko jeśli masz już tych witamin. Powiedział, że witamina B6 może pomóc retencję mięśni.
Nutrition Facts:

Pre-Workout Pre Kaged 636 gramów opinii Fakty
My opinie Pozycja witryn reviewu.

100620
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
094393450665

Reviews (0)

Related products