Outlift Concentrate 30 porcja

90,91 zł

Puchar 6.2 gramów, całkowite brama 30.
Marka: Nutrex
Made in USA
Skoncentrować Outlift 30 ora

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

30 usługa Outlift są pakowane koncentraty w małych wielkości 6,2 g na porcję. W 2014 roku, Nutrex Badania postanowił zająć stanowisko z OUTLIFT uruchomić ukończył szkolenie przedklinicznych, który był przeciwieństwem w stosunku do preparatów skoncentrowanych szkolenia. Następnie OUTLIFT AMPED został uruchomiony dla osób poszukujących klinicznych dawki składników energetycznych i ekstremalnych poziomów stymulujące. Dziś Nutrex ma na celu zapewnienie skupia godne OUTLIFT nazwa, która zapewnia prawdziwą zwiększający wydajność całkowicie dozowana przy użyciu technologii azotanów NO3-T.

Outlift 30 Serv koncentrat zawiera:
wodorowinian choliny 1,5 mg
Badania sugerują, że dwuwinian choliny jest niezbędnym składnikiem odżywczym, który zwiększa poziom acetylocholiny, energii psychicznej i procesów poznawczych, przy jednoczesnym wspieraniu siłę i wydolność. Acetylocholina wspierać zdrową siłę skurczu mięśni, co jest bardzo ważne podczas treningu.

N-acetylo-L-tyrozyna 750 mg
Badania wykazały, że aminokwas utrzymać większą motywację, koncentracji uwagi i koncentracji umysłu. Jest znany jako środek pobudzający ruchu, zwiększenie energii podczas ćwiczeń i pozwala łatwo dotrzeć do maksymalnej wydajności.

Azotan sodu (NO3-T), 500 mg
Azotan sodu jest wynikiem kombinacji kwasu azotowego zasady sodowej, takiej jak wodorotlenek sodu, węglan sodu lub wodorowęglan sodu. Sodu jest dobrze znanym mineralnych i elektrolitów w organizmie, która pomaga utrzymać poziom wilgoci i skurczu mięśni. , Azotan sodu, około 73%, co oznacza, że w dawce 1 g azotanu sodowego zużytego 730 mg i 270 mg azotynu sodu, azotan dość dużą dawkę tego związku do silny!

Kaff2 CYTRYNIAN 50,2% (aktywna) 400 mg
SKONCENTROWANEGO OUTLIFT zawiera dwa aktywne źródeł kofeiny, cytrusów i coffeine Kaff2 bezwodne. Cytrynian kofeiny jest idealna zachęta dla tych, którzy chcą zwiększyć energię jak najszybciej, ponieważ wydaje się zwiększać poziom kofeiny we krwi szybciej niż w przypadku innych źródeł kofeiny.

Anhydro CAFFEINE 200mg
Kofeina jest jednym z najbardziej dobrze zbadane składników w celu poprawy wydajności. Suplementacja kofeiny natychmiast zwiększyć obciążenia mięśni i wytrzymałość, sprawność umysłową i nastrój, pomaga stracić tłuszcz i pomaga przeszkoleni przy wyższym natężeniu.

Betaina azotan (NO3-T), 300 mg
Azotan połączeniem betainy i betainy bezwodnego kwasu azotowego. Betaina (trimetyloglicyna) znajduje się w buraki (na przykład azotanów) i jest metabolitem choliny. Obeznanych z Nutrex Outlift Stim-Free świadkiem potęgi ten potężny ergogenicznych rękach. W organizmie, betaina działa jako donor grupy metylowej, co pozwala wyeliminować szkodliwe związki, takie jak homocysteiny lub S-adenozylometioniny, związek, który wzmaga produkcję kreatyny. Podobny do kreatyny, funkcje betaina jak osmolit obsługującym komórkowych poziom nawodnienia. Betaina udowodniono w licznych badaniach, aby zwiększyć siłę i wytrzymałość sportowców wyszkolonych w ćwiczeniach, takich jak wyciskaniu, pionowego skoku i siły izometrycznej.

rauwolscine 1,5 mg
Rauwolscine jest antagonistą receptora alfa, które mogą blokować działanie receptora odpowiedzialne za zatrzymywanie rozkład tłuszczów. Jedzenie zanim pociąg pozwoli organizmowi zachować rozpad tłuszczów poza punktem, który byłby zamknięty prawidłowo, co z kolei pomaga promować energię i wytrzymałość.
Nutrition Facts:

Porcja: 6.1 g (w przybliżeniu 1 miarka)
Porcji w opakowaniu 30
sód 240 mg 10%
dwuwinian choliny 1,5 g *
N-Acetylo-L-tyrozyna 750 mg *
Azotan sodu (NO3 I-T) 500 mg *
Kaff2 cytrynian 50,2% (w wyniku czego otrzymano 200 mg kofeiny) 400 mg *
Betaina azotanów (NO3 I-T) 300 mg *
kofeina bezwodna 200 mg *
Rauwolscine 2 mg *

100797
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
857839006860

Reviews (0)

Related products