EFX Kre-Alkalyn 120 kapsułki
  • EFX Kre-Alkalyn 120 kapsułki
  • EFX Kre-Alkalyn 120 kapsułki

EFX Kre-Alkalyn 120 kapsułki

59,09 zł

Marka: All American EFX

Made in USA

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dwadzieścia cztery elitarnych sportowców bułgarskiej reprezentacji ciężarów zostały wybrane do udziału w badaniu klinicznym porównującym podwójne standardy jednowodny Kre Alkalyn kreatyny.
Po upływie 60 dni, Grupa Kre Alkalyn (stosując 7,5 g na dzień), z krwi się ogólną średnią 28,25% z grupy obejmującej monohydrat nebuferat!
Efx Kre Alkalyn 120 kapsułek
zasilania za Kre ALKALYNU pH lub wyłącznie.
Suplementy Kre Alkalyn stanowi duży postęp w wydajności ze względu na jego wieloma patentami technologii stabilizacji kreatyny pH Correct. Naukowiec dr Jeff Golin, stwierdzono, że „buforowanie” Ph-12 wytwarza stałą cząsteczkę kreatyny. Kre Alkalyn Kreatyna jest tylko produkt o pH 12, ponieważ jego cząsteczki są syntetyzowane z substancji buforujących, stosując właściwy proces produkcji.

Kre Alkalyn pH doprowadza się kwasowość do regulacji układu pokarmowego. Dlatego kreatyny pozostaje całkowicie stabilna, co oznacza, że organizm przyswoić i wykorzystać je efektywnie. Ponadto, nie trzeba mega dawka Kre Alkalyn tyle razy, ile proponujesz sportowców z kreatyny średniej formuły.
Kompozycja odżywcza:
120 Kapsułki
porcja / dzień dwie kapsułki
Całkowita Brama 60
porcji% DV
Kre ALKALYNU 1500 mg
(buforowany monohydrat)

użycie:
1 kapsułka 30 minut 1 kapsułka przed treningiem i po treningu.

233219

Reviews (0)

Related products