Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

8,00 zł

Marka: Dorian Yates

Wyprodukowano w UE

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

Dorian Yates ciecz przed treningiem 60 ml strzał M6Teen

Energia bez ncetare, orzeźwiający smak, prawdziwa moc!

Płynne M6Teen Strzał zdetonować szybki wzrost siły i wytrzymałości w całym organizmie, stosując dawki beta-alaniny dominujący i tauryna. Mieszanka bitwa poprawia poziom energii, zapewniając również wybuch kofeiny dla koncentracji umysłowej niedopasowanych. Ponadto M6teen Ujęcie pochodzi ze złożonym lub ciężką witaminy B.

Beta-Alanina 5000 mg dla długotrwałego oporu

Tauryna 1000 mg dla większej komórki mięśni pompowania i nawilżaczy

350 mg kofeiny na skupienia

Jak to działa

Beta-alanina jest kwas beta-aminokwasów, które można znaleźć w witaminę B5. Okazało się, że beta-alanina jest znaczącym karnozyna wzrost mięśni. Rozwój wyższych poziomach karnozyna, tkanka mięśniowa jest chroniony przed utlenianiem. Tak więc, Beta-alanina zwiększa wydajność poprzez zwiększenie siły mięśni.

Tauryna ma zdolność do zwiększenia przepływu krwi w całym organizmie. Tauryna jest również stosowany jako przeciwutleniacz dla organizmu w celu utrzymania masy mięśniowej, podczas wykonywania wysokiej intensywności. W związku z tym, mogą być stosowane jako środki przeciwzapalne.

Kofeina jest stymulantem centralnego układu nerwowego, najczęściej używane booster energii na świecie. Kofeina działa jako bodziec do działania i procesy poznawcze mogą przejść przez ciało człowieka. Poprawia koncentrację, skupienie, koordynacji ruchowej i czasu reakcji na ogół. Wykazano również, że kofeina poprawia wyniki sportowe do uprawiania sportów wytrzymałościowych.

Witamina B3 lub niacyna to witamina, która pomaga transformację i przyswajanie pożywienia, składników odżywczych i innych aminokwasów w energię dla organizmu. Ten zastrzyk energii może pomóc ponad swoje granice i vs pozwala dać wszystko co w czasie treningu. Witamina B3 pomaga również obniżyć poziom cholesterolu, zwiększenie funkcji mózgu i skóry i poprawy ruchomości stawów.

Witamina B6 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, pomaga cukru procesowej, tłuszczu i białka, co jest bardzo ważne dla ludzi, którzy chcą dodać beztłuszczowej masy mięśniowej. Witamina B6 jest również wykorzystywany przez organizm, aby pomóc rozwijać mózg, nerwy i skórę.

Witamina B12 jest postrzegane jako niezbędne witaminy, ponieważ pomaga zwalczyć utratę pamięci, zmniejszenia starzenia się i zapewnia intensywność nastroju poprzez zwiększenie energii, koncentracji i funkcji ogólny psychicznego. Witamina B12 Wykazano dalszej pomocy układu odpornościowego poprzez obniżenie ryzyka zatkania tętnic.

używać:

Jeden strzał 60 ml 30 minut przed szkolenia.

Informacja żywieniowa:

zawartość za 60 ml
witamina B6 2,7 mg
witamina B12 32g
Mieszanka bitwa beta-alanina, tauryna, kofeina, witamina B3 6,12 g
101114
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
5949106123440

Reviews (0)

Related products