Bsn No Xplode XE EDGE 263 gramy
  • Bsn No Xplode XE EDGE 263 gramy
  • Bsn No Xplode XE EDGE 263 gramy

Bsn No Xplode XE EDGE 263 gramy

90,00 zł

Puchar 10,5 g, około 25 porcji, energia, fokus.
Marka: BSN
Wyprodukowano w UE

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

BSN No Xplode jest pasztet kategoria przedtreningowy o zawartości 200 mg kofeiny i niezbędnych witamin, które pozwalają na produkcję energii i promowanie koncentracji umysłowej.
Jest suplement diety zawierający witaminy, beta-alaninę i niacynę, które poprawiają przepływ krwi i wydajność cytruliny w celu zwiększenia wydajności w siłowni. Jak można się spodziewać, że skuteczna dawka składników przed treningiem na świecie, kofeina, tauryna i cholina jest połączona z aby upewnić się skupić i napięciem w siłowni.
Włączenie tego suplementu acetylokarnityna HCL, ważnym mediatorem w zabezpieczaniu dawkę energii pomoże masz bardziej wydajne, a także przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia psychicznego. Krawędź XE zawiera N-acetylo-cysteina pomaga zmniejszyć skutki stresu wywołanego wysiłkiem fizycznym. Dodatek olejku mineralnych posiada funkcję mięśni skupienia magnezu i wapnia, ulepszoną obsługę funkcji komórek i ma właściwości przeciwutleniające, które sprawiają, że preparat ponadto zakończeniu wstępnej szkolenia.
Informacja żywieniowa:
No Xplode XE EDGE

100084
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
5060469980195

Reviews (0)

Related products