Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech

  171,82 zł

  Kielich 45 g, około 41 części, 6,8 g BCAA 3 g kreatyny.
  Made in USA
  Gatunek: MuscleTech

  Arome
  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Wprowadza nowy produkt MuscleTech Nitro-Tech Seria Performance 4LB Naturalnie Smakowe 1.81kg, to innowacyjne formuła z naturalnym smaku, nie zawiera sztucznych substancji słodzących ani sztucznych barwników. Podobnie jak w przypadku oryginalnego NITRO-TECH serii Performance, każda porcja tego wzoru Czystej oferuje wszystko, co chcesz, aby zwiększyć siłę i poprawić odzysku: 30 gramów najwyższej jakości białka serwatki, 6.8g BCAA (3,3 g leucyny) 3 g kreatyny i 5 g prekursora glutaminy.
  W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych nitro-Tech naturalnie aromatyzowany przetwarzane na zimno i mikrofiltr o mniejszej zawartości tłuszczu, węglowodany, laktozę i inne zanieczyszczenia. W połączeniu z nowym wzorem z naturalnego zapachu, to jest najczystsza nitro-tech.
  Nitro-Tech to nazwa nie. 1 w wykonaniu białka, białko jest lepszy wzór MuscleTech czyste. wysokiej jakości białko pochodzi głównie z serwatki i wyizolowane peptydy, dwa najczystszej postaci dostępnych. To silne połączenie 70% więcej białka kreatyny / serwatka niż zwykle. Teraz ten sam wielki wzór jest dostępny w nowej gamy naturalne, bez sztucznych aromatów i bez sztucznych barwników.
  technologię filtracji wielofazowy
  Każda porcja Nitro-Tech naturalnie aromatyzowany zawiera 30 g białka, peptydy, głównie z izolatu białek serwatki i serwatki. Mają wiele zalet w stosunku do innych form białka.
  Po pierwsze, szybko się wchłania i o najwyższej wartości biologicznej, twoje ciało może łatwo przyswoić aminokwasów w białko do budowy mięśni poważnie imponujące.
  To sprawia NitroTech Wydajność Naturalnie Smakowe idealnym wyborem jako białko po treningu i zapalne syntezy białek w dowolnym czasie w ciągu dnia.
  Naturalnie NitroTech białko serwatki smakowe przesączono stosując wielostopniowy technologii filtrów do niskiej zawartości tłuszczu, laktozy i zanieczyszczeń tańsze niż inne źródła białka. Ponadto jest produkowany zgodnie ze standardami cGMP jako wymagane dla wszystkich suplementów diety w celu zapewnienia jakości i integralności.
  Naturalnie Smakowe NitroTech starannie opracowana przez ekspertów w jednym z najważniejszych domów w smaki świata bez użycia sztucznych barwników ani substancji słodzących. Czy można pić po wysiłku lub użyć go, aby rozpocząć swój dzień, jesteśmy pewni, że będziesz cieszyć się doskonałą smak zapewnia NitroTech Naturally aromatyzowana!
  Nutrition Facts:

  Porcja: 1 filiżanka 45g
  kalorie150
  Kalorie z tłuszczu25
  całkowita zawartość tłuszczu2,5 g 4%
  tłuszcz nasycony1,5 g 8%
  cholesterol80 mg 27%
  Zawartość węglowodanów3 g 1%
  błonnik pokarmowy1 g 2%
  cukry2 g
  białko30 g 60%
  wapń165 mg 17%
  żelazo8 mg 4%
  sód230 mg 10%
  Nitro-amino Matryca
  L-leucynę3,3 g
  L-izoleucyna1,8 g
  L-walina1,7 g
  monohydrat3 g

  100453
  2019-06-12

  Reviews (0)