Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg
  • Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

267,00 zł

Branda Kevin Levrone

Zrobione w EU

Arome
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey to rewolucja w sposobie formułowania białka serwatkowego. Pochodzący wyłącznie z izolatu serwatki, Kevin Levrone Anabolic ISO Whey oferuje niezrównaną czystość 85 g białka na 100 gramów produktu. To bogate białko, w połączeniu z anabolicznym wzrostem wysoce biodostępnych aminokwasów, tworzy fizjologiczne środowisko dla poważnego wzrostu.

Anabolic ISO Whey to więcej niż formuła, która zapewnia tylko zalecaną dzienną dawkę wysokiej jakości białka, została podana jako drugi i trzeci najbardziej poszukiwany związek na wzrost mięśni: 3000 mg monohydratu kreatyny i 500 mg kwasu D-asparaginowego. Ta potężna kombinacja stanowi niezrównany kamień milowy w tworzeniu formuł białek serwatkowych na dzisiejszym nasyconym rynku. Monohydrat kreatyny z Anabolic ISO Whey działa regenerująco na ATP, jednocześnie stymulując syntezę białek, umożliwiając osiągnięcie większego wzrostu mięśni w krótszym czasie. Kwas D-asparaginowy zwiększa naturalny poziom męskich hormonów, aby zmaksymalizować efekty anaboliczne.

Następnie dodałem kolejne 1000 mg tauryny, aby poprawić przepływ krwi i ustabilizować poziom cukru we krwi, z których oba są niezbędne do wywołania powodzi hormonalnych.

Monohydrat kreatyny , który jest jednym z najpopularniejszych suplementów diety dla sportowców na całym świecie, o udowodnionym naukowo działaniu.

Ekstrakt z kozieradki to wyciąg roślinny, który zwiększa stan anaboliczny organizmu. Saponiny steroidowe kopru włoskiego są prekursorami w syntezie hormonów o działaniu anabolicznym, dodatkowo zwiększają retencję azotu w ustroju stymulując tym samym syntezę białek.

byczyto niebiałkowy aminokwas siarkowy, który często występuje w tkankach zwierzęcych. Tauryna jest rozprowadzana głównie w mięśniach szkieletowych, sercu, mózgu i siatkówce. Tauryna może być syntetyzowana podczas wewnętrznych przemian w organizmie z cysteiny i metioniny, ale jej zbędne pochodzenie nie zaspokaja zapotrzebowania organizmu na aminokwasy. Dlatego musi być uzyskiwany poprzez dietę. Tauryna pełni wiele funkcji fizjologicznych. Reguluje stężenie wapnia w organizmie. Tauryna jest neuroprzekaźnikiem i neuromodulatorem oraz odpowiada za osmoregulację. Bierze również udział w tworzeniu kwasów żółciowych i moduluje przebieg reakcji zapalnej. Tauryna ma właściwości przeciwutleniające, chroniąc komórki mięśniowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które występują po intensywnych i długotrwałych ćwiczeniach aerobowych. Aminokwas ten stymuluje również transport składników aktywnych do mięśni. Posiada również właściwości przeciwutleniające, chroniąc mięśnie przed działaniem wolnych rodników, czyli stresu oksydacyjnego, który pojawia się po intensywnym i długotrwałym wysiłku fizycznym.

Kwas D-asparaginowy DAA jest aminokwasem, który w przeciwieństwie do aminokwasów budujących białka występuje w postaci D, a nie w L. Naturalnie aminokwasy białkowe występują w postaci L, ale w wyniku przemiany w organizmie, może przekształcić się w kształt D. Popularność DAA zyskała jako aminokwas wpływający na naturalną produkcję męskich hormonów i jako taki jest obecny w produktach anabolicznych.

Formuła Anabolic ISO Whey to kompleks najwyższej jakości anabolicznych białek serwatkowych dla wyczynowych sportowców.

Izolaty białek serwatkowych WPI, czyli frakcja białka serwatkowego poddawana mikro i ultrafiltracji, co pozwala uzyskać najwyższy stopień koncentracji białka w produkcie (ponad 90%). Posiada najwyższą zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA, która wynosi nie mniej niż 25 g na 100 g. Ponadto nie zawiera węglowodanów i tłuszczów. Izolat serwatki, podobnie jak hydrolizat serwatki, to frakcja, którą należy spożyć bezpośrednio po przebudzeniu lub bezpośrednio po treningu ze względu na jego szybką wchłanialność. Obie frakcje WPI i WPH wzajemnie się uzupełniają, gdzie czas wchłaniania oraz aminogram serwatki o najwyższej biodostępności mają podstawowe znaczenie. Dzięki szybkiej wchłanialności WPI i działaniu izolat serwatki może zostać przekształcony w organizmie w glikogen utracony podczas intensywnego treningu,

Zalecane spożycie: Stosować 1 lub 2 porcje dziennie, 1 porcję 30 g wymieszać z 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Informacje żywieniowe:

Wartość odżywcza 100 gramów 30 g
Energia 1600 kJ / 377 kcal 478 kJ / 113 kcal
tłuszcze 2,8 g 0,8 g
w tym nasycone 1,6 g 0,5 g
węglowodany 3,0 g 0,9 g
z których cukrów 2,9 g 0,9 g
białko 85 g 25,5 g
Sól 0,45 g 0,14 g
Monohydrat kreatyny 10000 mg 3000 mg
w tym kreatyna 8400 mg 2520 mg
byczy 8400 mg 2520 mg
Kwas D-asparaginowy 3333 mg 1000 mg
Profil aminokwasowy 667 mg 500 mg
L-leucyna 10,1 g
L-izoleucyna 7,5 g
L-walina 6,4 g
Kwas asparaginowy 1,4 g
Kwas L-Glutaminowy 19,5 g
L-seryna 4,9 g
Glicyna 1,1 g
L-histydyna 1 g
L-Arginina 1,5 g
L-treonina 7,3 g
L-alanina 5 g
L-Proline 5,7 g
L-tyrozyna 1.9
L-metionina 1,7 g
cystyna 2 g
L-fenyloalanina 2,4 g
L-lizyna 9,3 g
L-tryptofan 1,3 g101422
2019-06-12

Specyficzne kody

EAN13
5902610937934
Nowy produkt

Reviews (0)

Related products