OstroVit Coleus Forskohlii 90 tabletki
  • OstroVit Coleus Forskohlii 90 tabletki

OstroVit Coleus Forskohlii 90 tabletki

60,00 zł

90 kapsułki 1, kapsułka / dzień
marka: Ostrovit
Wykonane w UE

Ilość
Obecnie brak na stanie

Ostrov Coleus Forskohlii to suplement tabletki suplement uzupełnienie diety z pokrzywy indyjskiej Coleus (ekstrakt z korzenia Forskohlii). Roślina ta można znaleźć w ciepłych regionach tropikalnych i umiarkowanych krajów Azji Południowo-Wschodniej. Pierwszy materiał terapeutyczny uzyskuje się głównie z korzeni, które są gromadzone w etapie stężeniu.
90 tabletek w opakowaniu
1 tabletka = 1 porcję
jednego z najbardziej znanych adaptogens
forskolinę - Indian pokrzywy
Dodatek OstrovJest on standaryzowany na 10% forskoliny. Składnik aktywny, który ma wpływ na produkcję cyklazy adenylanowej, który jest związany z błonami komórkowymi. Macierzysty enzym jest inne enzymy, które stymulują wzrost masy mięśni do zestawu, a także zapoczątkowanie procesu spalania tłuszczu. Istnieje również uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych. W związku z tym, mięsień wykorzystuje tłuszcz do wytwarzania energii. Pozwala to na znaczne zapasy nadmiaru tłuszczu na
produkcja energii, która zapewnia pracujących mięśni. Jest to szczególnie ważne u osób otyłych. Składnik aktywny Coleus forskohlii działa również Ostrov hormonów tarczycy działa, mających wpływ na regulację metabolizmu. Hormony tarczycy są w dużej mierze odpowiedzialne za metabolizm i psychomotorycznej aktywności organizmu. Jako funkcji tarczycy bardziej efektywny, więcej tłuszczu spalamy.
Ostrov Coleus Forskohlii jest zalecany szczególnie dla osób, które są aktywne fizycznie w celu przyspieszenia redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej i zwiększenia masy mięśniowej ciała. Przygotowanie składnika charakteryzuje się również korzystny wpływ na działanie układu oddechowego lub tarczycy.
Właściwości Ostrově Forskohlii Coleus
zwiększa szybkość przemiany materii
, hamują syntezę tłuszczu w tak zwane żółte tłuszczu
stymuluje trzustki
pobudza wydzielanie hormonów tarczycy
promuje lipolizy
Adaptogen silne

korzysta z jednej części ( jedna tabletka) dziennie.
Nutrition Facts:

Wyciąg z korzenia pokrzywy Indian 200 mg
- w tym forskoliny (10%) 20 mg
233641

Reviews (0)

Related products