Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultraconcentrate 60 kapsułki
  • Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultraconcentrate 60 kapsułki

Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultraconcentrate 60 kapsułki

118,18 zł

Marka: Nutrex
Made in USA

Nutrex Lipo 6 intensywny czarny Ultraconcentrate

Ilość
Obecnie brak na stanie

Nutrex Lipo 6 Black Ultra Concentrate intensywne spalanie tkanki tłuszczowej prowadzi do ostateczności. Jej efekty są intensywne. Mogą być odczuwalne w ciągu kilku minut i są długotrwałe. Jedna pigułka daje najsilniejsze poparcie dla utraty wagi, energochłonne i maksymalnej kontroli apetytu.
Intensywne spalacz tłuszczu z jednym tabletki
nie spalania tłuszczu absolutnym skrajne
metabolizowania silne cieplne
energochłonne Tetrina
maksymalną kontrolę łaknienia
musi znać lipo-6 Black Ultra koncentratu. Dobrze, że złamał próg i wprowadził nową Lipo-6 Black Ultra Concentrate Intense. Najnowszą innowacją w spalanie tłuszczu prowadzi do Nutrex daleko.
Nauka za Lipo-6 Black Intense UC
Johimbina HCl Rauwolscine
Zarówno yohimbina i Rauwolscine są bardzo silnymi antagonistami alfa. Jest tryb działania, które mogą blokować aktywność receptorów odpowiedzialnych za zatrzymanie rozpad tłuszczów. Zużycie obu związków, dwa razy dziennie, może znacząco przyspieszyć wydzielanie wolnych kwasów tłuszczowych w krwiobiegu. Gdy podjęte przed treningiem lub czynności układu sercowo-naczyniowego mogą wywołać znaczną utratę tłuszczu poza punktem, który normalnie by zatrzymać.
Advantra Z Citrus aurantyum (50% P-Synephrine)
Advantra Z jest opatentowany składnik ekstrahowany z Citrus aurantium znormalizowane i Bio-P-synefryna alkaloidu. Okazało się, że Advantra Z stymuluje pewnych receptorów, które wpływają na uwalnianie tłuszczu z komórek tkanki tłuszczowej, podczas gdy zwiększenie szybkości przemiany materii (stopie, w którym palą energii żywności). Okazało się, że ponownie wywołania apetyt w celu usunięcia bardzo widoczne.
TeaCrine
Badania wykazały, że TeaCrine zwiększa energię, jasność umysłu i skupić się czyste, ale nie stracić wypadków czas zmęczony i budować tolerancję w czasie. Okazało się, że wpływ stymulujący TeaCrine energii są trwałe, że pozostaje widoczny przez dłuższy czas po spożyciu. Gdy podjęte przed treningiem, TeaCrine wspierają uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych w krwiobiegu.
I bezwodny cytrynian kofeiny
Kofeina jest jednym z najbardziej dobrze zbadane składników w celu poprawy wydajności. Bardzo intensywne Lipo-6 koncentratem czarnej zawiera dwa aktywne źródła kofeiny bezwodny cofeins cytrynian kofeiny. Stymulantem cytrynian kofeiny jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą się rozwijać energię jak najszybciej, ponieważ zwiększa stężenie we krwi kofeiny szybciej niż innych źródeł kofeiny. Suplementacja kofeiny natychmiast zwiększyć obciążenia mięśni i wytrzymałość, sprawność umysłową i nastrój, pomaga stracić tłuszcz i przyczynia się do pociągu na wyższym natężeniu.
N-acetylo-L-tyrozyna
Badania wykazały, że aminokwas ten wzrósł utrzymać motywację, skupienia i czujności. Jest znany jako polepszaczy nastroju, zwiększenie energii podczas ćwiczeń i pozwala po prostu dowiedzieć się wydajność.

233607

Reviews (0)

Related products