Kaged Muscle Clean Burn 90 porcja 180 kapsułki
  • Kaged Muscle Clean Burn 90 porcja 180 kapsułki

Kaged Muscle Clean Burn 90 porcja 180 kapsułki

122,73 zł

Porcja 2 kapsułki 90 porcji łączna L-karnityna winian 1,000 mg Carnipurs
Producent: Kaged Muscle
Wykonane w USA
Muscle Kaged Clean Tajne 90 caps serv 180 Opinions opinie rumunia

Ilość
Obecnie brak na stanie

Spalanie tłuszczu jest procesem złożonym z wielu szlaków. Skuteczny spalacz tłuszczu podejść do tego procesu wzdłuż wielu szlaków metabolicznych, jak robi Kaged Muscat czystego spalania .
Potrzeba odpowiedniej kombinacji składników do spalania tłuszczu. Czystego spalania dostarcza specjalną mieszankę składników, które pomagają schudnąć.
Czystego spalania zawiera:
- L-karnityna jest niezbędna do transportu długołańcuchowych kwasów tłuszczowych w błonie mitochondrialnej, aby pomóc rozbić tłuszcz i wytwarzania energii. Carnipure została opracowana w Szwajcarii i jest wspierany przez liczne badania.
- Capsimax Capsicum Extract właściwości premia, wysoce skoncentrowany owoce papryka z czynnych czerwonego pieprzu. Liczne badania wykazały, że kapsaicynoidy aktywny Capsimax pomagają zarządzać apetyt, wspierania zdrowego metabolizmu spalić kalorie, zwiększyć energię w organizmie i zmniejszenia masy ciała i tkanki tłuszczowej.
- Zielona herbata może działać w celu zmniejszenia ilości przyjmowanego pokarmu i hamują odkładanie tłuszczu.
Dystrybutor Gymnema Sylvestre cukru Extract
Jak często do czynienia z kryzysem po południu? W południe, jesteś zmęczony, gdy poziom cukru we krwi jest naturalnie z równowagi, energia czuje kanalizacji. Nivelulul cukru we krwi może spaść w sposób naturalny, często późnym popołudniem, wywołując łaknienie cukru.
Ponad 2000 lat, Gymnema sylvestre był używany tradycyjnie jako kluczowy zakładu, aby pomóc utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi, który jest już w zdrowym zakresie. Indie nazwał Gurmar, że niszczyciel cukru. To dlatego, że w czasach starożytnych zauważył, że stłumić smak cukru.
Nutrition Facts:

Chrom (ChromeMate) 134 mcg
CZYSTE stypendia MATRIX
L-karnityna winianu (Carnipurs) 1,000 mg
ekstrakt z zielonej herbaty (95% polifenoli, 80% katechin EGCG i 50%) 333 mg
Gymnema Sylvestre ekstrakt 75% (GS4) plus 100 mg
Papryka ekstraktu owocowego (Capsimax) 33 mg


Jako suplement diety, 2 kapsułki 3 razy dziennie po 30 minut przed posiłkiem.

232997

Reviews (0)

Related products