Kaged Muscle Amino Synergy 30 serv + Caffeine

  113,64 zł

  Marka Kaged Muscle
  made in USA

  Amino Synergy KagedMuscle 30 Serv

  Arome
  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Nowa generacja aminokwasów wspiera mięśni mięśni amino Synergy Kaged 30 serv
  EAA fermentowanego pochodzenie i wegańskie
  promuje mięśni zdrowego
  podpór białek mięśniowych Synteza
  naturalne aromaty smak zdumiewające
  amino Synergy 30 usługę Kaged z mięśni jest jednym z najbardziej interesujących rozwoju kulturystyka sferę nauki. Po naciśnięciu swoje ciało do max codziennie, zasługują na najwyższą jakość Aminokwasy, które można dostać się do paszy swoje wysiłki i to jest dokładnie to, co masz z najnowszej innowacji z mięśni Kaged. Amino Synergy zaawansowanym wzór aminokwasów (EAA) o zasadniczo pełnej częstotliwości, który zapewnia sfermentowanego EAA i wegańskie obsłudze.
  Amino mięśni Synergy Kaged
  Dlatego trzeba aminokwasy
  Aminokwasy, bloki strukturalne białek są białka W postaci najczystszej. są białka, które stanowi 20% naszego ciała. Białko odgrywa kluczową rolę w wielu procesach biologicznych, tworząc istotne składniki mięśni i błon komórkowych i są niezbędne w metabolizmie.
  Sintezarea przejmuje aminokwasów według ciała (endogennych aminokwasów) lub ich spożywania (aminokwasom), w żywności, napojów i dodatków. Twój organizm nie może dokonać niezbędnych aminokwasów - należy uzyskać od żywności i suplementów. Jest zatem bardzo ważne, że atleci i nadwozi do spożywania wysokiej jakości aminową źródeł kwasowych, takich jak grupy aminowe synergii.
  Nie wszystkie aminokwasy są takie same!
  Prawdą jest, że nie wszystkie aminokwasy są sobie równe, Kaged Muscle jest zobowiązana do dostarczania produktów wysokiej jakości i nie są obsługiwane przez naukę osobom pomagają prowadzić zdrowy tryb życia i zawsze stawiamy jakość przed zysku. Formułowanie wyższy standard i oferuje sportowców tylko czysty jakości produktów i wysoko wydajne. Biorąc pod uwagę to zobowiązanie do jakości, Muscle zespół Kaged zaproponowała opracowanie preparatów Aminokwasy górze, które pomogą podjąć swoje ciała do następnego poziomu.
  Muscle Kaged
  Na podstawie lidera techniki siła przemyśle fermentacyjnym Kaged mięśni jest w stanie zapewnić aminokwasów i roślin wysoką jakość fermentacji. W rzeczywistości, to jest to sposób, który jest kluczowym wyróżnikiem pomiędzy większości aminokwasów głównych produktów i najnowszej generacji amino Synergy wzoru.
  CeAmino Synergy
  Wegańskie
  naturalne aromaty
  Brak sztucznych barwników
  Gluten
  smakuje niesamowite
  Aminokwasy istotną ULTRA PREMIUM
  Matryca AjiPure MP9 od aminokwasu synergii ma na celu zapewnienie wszystkich dziewięciu aminokwasów: L-leucyna, L-lizyny, L-waliny, L-izoleucyny, L-treoniny, L-fenyloalanina, L-metionina, L- histydyny i L-tryptofan. Aminokwas ten umożliwia syntezę białka macierzy nośnikowej Promowanie mięśni zdrowych wspierając się fizyczne cele.
  Jak functioneazaAmino Synergy produkt z Muscle Kaged promowany przez Kris Gethin
  Usług + Kofeina amino Synergia 30 formułuje się z matrycy wzbogaconej leucyny EAA. MP9 obsługuje szlak sygnalizacji kinazy mTOR i syntezy białka. MTOR ssaczy cel rapamycyny lub jest głównym czynnikiem regulującym syntezę białek. Szlak ten kontroluje sygnalizacyjne silne anaboliczne i kataboliczne mięśni szkieletowych, regulującą hipertrofii mięśniowej (wzrost) i zanikowi mięśni (podział). Amino Synergy oferuje połączenie terenów EAA wzbogacony leucynę do rozpadu mięśni pomaga bojowych i wsparcia do syntezy białek, dzięki czemu można rozpocząć w celu maksymalizacji wyników ciężko pracować na siłowni i na boisku.
  Amino Synergia 30 Serv
  Zwiększa syntezę białek.
  Amino Synergy zaawansowanym wzór, przeznaczone do sportu który opiera się na i podtrzymywania syntezę białek mięśni ciała. Oprócz MP matrix 9 aminokwasom innowacyjny całkowicie nowych częstotliwości, co zapewnia silne wzór również 500 mg proszku do wody z orzecha kokosowego.

  Ta czysta formuła nie zawiera żadnych sztucznych aromatów i kolorów, wykorzystuje ekskluzywną kombinację składników i najnowocześniejszych technologii, na uniwersalny, doskonały smak, który można wykorzystać w dowolnym momencie dnia.

  Podobnie jak wszystkie Kaged mięśni, jakości, czystości i składu gwarantuje 100%. Wiesz, masz wszystko co najlepsze z Kaged mięśni.
  Nutrition Facts:

  30 porcji+ Kofeina
  porcja1 g cupa6.2
  Wszystkich porcje30
  kalorie30
  Wszystkich carbodydrati2 gramy
  cukier całkowity0,5 g
  AJIPURE MP9 EAA MATRIX3 gramy
  L-leucynę, L-lizynę etylu, L-walinaL-izoleucyna, L-treonina
  L-fenyloalanina, L-metioninaL-histydyna, L-tryptofan
  Woda kokosowa Powder500 mg
  Kofeina PurCaf Organic124 mg
  100903

  Reviews (0)