Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tabletki

  109,09 zł

  Porcja 4 tabletki 88 porcji. Zalecamy 4 tabletki przed treningiem (ćwiczenia) i 4 tabletki po treningu.
  Marka: Gaspari Nutrition
  made in USA
  AMINOMAX 8000 Gaspari

  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Gaspari AMINOMAX 8000 stanowi część aminokwasów jest dodatek najwyższej jakości wzbogaconej tauryny i leucynę, który zawiera aminokwas kompleks najwyższej jakości dla sportowców wyczynowych, nadwozi, sportowców sztuk i sztuk walki. Tańsze amino odżywczy kwas utworzony na bazie serwatki hydrolizatu białkowego, który zapewnia przyrost masy mięśni, siły i większej siły mięśni i szybsze odzyskiwanie. Każda porcja zawiera 8 gramów aminokwasów! Najlepsze aminokwasów dla wzrostu mięśni.
  Super wydajność Hight. Przeznaczony dla zaawansowanych sportowców i kulturystów. 91% hydrolizowane białko serwatki leucynę i tauryny dalszej poprawie. Wspomaga wzrost wielkości, siły i wytrzymałości. 8 g aminokwasów w jednej porcji.
  Stosowane cząsteczki białka (kwasy di- tri- i indywidualne aminokwasy) są bardzo dobrze absorbowane w organizmie i szybko dostarczane do mięśni.
  L-leucyna jest jednym z aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i jest uważany za najbardziej skuteczny aminokwas BCAA co skutecznie zapobiega wypadaniu mięśni. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że L-leucyna jest tak popularny wśród profesjonalnych kulturystów. L-leucyna, wspomaga gojenie kości, skóry i tkanki mięśniowej po urazie i jest często zalecany do rekonwalescencji i / lub po operacji.
  L - Tauryna jest najobficiej występującym aminokwasem w organizmie. Jest to ważny składnik kwasu żółciowego jest niezbędna do wiązania z tłuszczów i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. L-tauryny pomóc we właściwym funkcjonowaniu mięśnia sercowego, utrzymują stabilność i reguluje błony komórkowej komórek mózgu. L-Tauryna mogą wzmagać działanie insuliny, zwiększa tolerancję glukozy i zwiększenie stężenia przeciwutleniacza, który jest ważny w celu zwiększenia masy mięśni. Pamiętaj, że ćwiczenia każdy trening mięśni zmniejsza taurynę Dlatego bardzo ważne jest, aby dodatek z amino Gaspari Nutrition Amino Max 8000 Administracji4 4 tabletki przed wysiłkiem i po ćwiczeniach.

  Nutrition Facts:
  AminoMax Mieszanka 8000

  wartość mocy32 kcal
  białko8 g
  AminoMax 8000 Mieszanka: 8276 mg
  byczy2750 mg
  monohydrat kreatyny2750 mg
  Białko serwatkowe Stężony2750 mg
  micele kazeinowe9 mg
  Hydrolizat białka serwatki1 mg
  glutamina4 mg
  BCAA12 mg


  Forum, dyskusje i opinie rubricareview spodziewać.

  13293407

  Reviews (0)